KK Feniks je polako privodi kraju svoja takmičenja za ovu godinu .

Poslednju utakmicu je odigrala pionirska ekipa 2010. Oni su dočekali ekipu KK “ Velika Kikinda” . Zanimljiva utakmica , u kojoj se rezultat menjao iz minuta u minut. Feniks je poveo od početka , ali se gosti nisu ni jednog momenta nisu predavali. Domaćini su poveli sa desetak poena razlike itu prednost su održali do kraja prvog dela 26:15. U nastavku gosti uspevaju da da smanje prednost , ali domaćini vrlo brzo vraćaju dobroj igri i povećavaju prednost na 47:35. Treći period gosti počinju veoma dobro i uspevaju da smanje prednost na samo tri poena i da utakmicu učine neizvesnom , ali to je trajalo veoma kratko .Feniks opet vrlo brzo uspostavlja kontrolu rezultata 65:56. Poslednji period donosi kontrolu igre i rezultata i pobedu Feniksa od 88:75.

Najmlađi 2014-2015  su igrali protiv ekipe KK “ Vrbas” u Novom Sadu. Uspeli su da vežu treću uzastopnu pobedeu za kraj takmičenja .Na početku izjednačena utakmica , teško su se postizali poeni pa su protivnici vodili sa 2:4. I u nastavku velika i izjednačena borba sa malo poena 6:8. Treća četvrtina i malo opuštenija i preciznija igra Feniksa koji preokreću rezultat i vode sa 16:13. Velika neizvesnost i drama protivnici preokreću rezulta i u poslednja dva minuta ulaze sa prednošću od tri poena , ali to su im bili poslednji poeni dok igrači Feniksa uspevaju da postignu četiri i pobeda sa 22:21.