Kadeti 2008. godište su dočekali ekipu KK „Spartak“ iz Subotice. Gosti su jedina neporažena ekipa u ovoj konkurenciji. Feniks je odlično započeo ovaj meč, igrali su veoma koncentrisano i angažovano, što je rezultiralo prednošću domaćina. Gosti su iskoristili nekoliko promašenih zicera, ali ipak prvi period završavaju sa vodstvom od 18:22. Drugi deo je doneo takođe odličnu utakmicu, Feniks je uspevao da uspori goste i postepeno okreće rezultat u svoju korist. Na poluvreme odlaze sa prednošću od 40:39. Igrači Feniksa odigrali su sigurno najbolje poluvreme tokom dosadašnjeg takmičenja. Gosti su u nastavku ušli odlučni da pokažu da su ipak bolja ekipa, što su i dokazali veoma agresivnom odbranom, dolazeći do lakih poena. Prave seriju od 0:17 i rešavaju ovu utakmicu zasluženom pobedom gostiju od 76:100.

Pioniri 2009. godište su dočekali ekipu KK „Kris Kros“ iz Pančeva. Odličan početak domaćina, velika agresivnost donela im je prednost, pa su već na samom startu poveli sa 25:13. Gosti su se u drugom periodu prilagodili igri domaćina, veoma lako dolazili do poena i uspeli su smanjiti prednost na 44:40. Odmah na početku trećeg perioda Feniks ponovo stvara dvocifrenu prednost, ali istovremeno svojim greškama vraća protivnika u borbu za pobedu. Ipak, Feniks igra veoma nadahnuto u napadu i ponovo vodi sa deset poena prednosti, 74:64. U poslednjem periodu prednost raste i do četrnaest poena, ali u samoj završnici gosti smanjuju, ali ne uspevaju da ugroze pobedu Feniksa od 95:87.

Mlađi pioniri 2010. godište su ugostili ekipu KK „Ns basket“ iz Novog Sada. Ova ekipa je u ovom meču nastupila veoma oslabljena, jer zbog bolesti i povreda nije moglo da igra nekoliko igrača. Gosti su od samog početka koristili svoje prednosti i poveli su sa 9:22. U nastavku su igrači Feniksa igrali bolje, ali to nije bilo dovoljno, pa gosti sasvim zasluženo pobeđuju sa 53:79.

Mlađi pioniri 2011. godište su gostovali u Sivcu, istoimenoj ekipi. Feniks kao lider u ovom takmičenju nije dopustio da se domaćini nadaju ničem drugom osim ubedljivog poraza. Tako je i bilo, pa je Feniks pobedio sa 75:19.