KK Feniks je igrao sa tri generacije proteklog vikenda.

Prvo su nastupili pioniri 2009. oni su igrali u Inđiji protiv ekipe KK Železničar. Početak utakmice je doneo bolju igru gostiju i stvaranje prednosti od osam poena koju domaćini do kraja ovog perioda anuliraju i uspevaju da izjednače rezultat na 16:16. Na krilia dobre igre iz prvog dela domaćini igraju bolje i u nastavku pa stiču prednost od 30:24. Posle poluvremena Feniks igra odlično u odbrani i efikasno u napadu pa preokreću rezultat u svoju korist 35:41. U poslednjem periodu se vodila velika borba , rezultat je bio u korist igrača Feniksa do poslednjeg minuta kada promašuju nekoliko vezanih slobodnih bacanja i daju šansu domaćinu za potpuni preokret što oni koriste i pobeđuju sa 51:49.

Pioniri 2010. su dočekali ekipu KK All Star  iz Crvenke. Ovaj meč nije doneo ni malo neizvesnosti pošto su domaćini od samog početka nametnuli svoj ritam i način igre pa je prednost iz četvrtine u četvrtinu samo rasla do konačnih ubedljivih 84:38 za Feniks.

Najmlađa ekipa minibasket 2014-2015 je igrala u Novom Sadu protiv ekipe KK Budućnost . I ova ekipa je takođe od samog starta pokazala da je bolji rival u ovom meču i odnela je pobedu sa veoma ubedljivih 49:8.