Proteklog vikenda, Odbojkaški klub Warriors ostvario je uspeh za selekcije koje su nastupale u Srbobranu i Bačkoj Palanci.

U subotu OK Warriors nastupao je na takmičenju mladjih predpionirki (2011) koje su igrale svoju prvu zvaničnu utakmicu 6:6 u Srbobranu.

Prvi nastup ove veoma talentovane generacije i pun plen u gostima. Dve pobede bez izgubljenog seta i osvojen prvi kvalifikacioni turnir. Posle 3 odigrana seta, ekipe su odigrale još dva nezvanična seta, gde su i mlađe devojčice dobile šansu i dale svoj maksimum, te je rezultat iznosio 4:1 u obe utakmice u korist OK Warriors .

Za ekipu OK Warriors nastupili su: Olivera Zivolić, Milovac Mira, Teodora Karakašević, Stajčić Milana, Papić Nina, Okrajac Ivana, Ivanković Lana, Bjanka Radman, Ninković Sara, Stefanović Una, Lenka Kosovac, Bujak Dijana, Batas Emili, Bobak Miona.

Na turniru koji je održan u Bačkoj Palanci, u nedelju 23. aprila u organizaciji OK Panonija, nastupilo je samo 5 ekipa OK Warriors . Igrali se 3:3 i 4:4.

Na turniru je nastupilo preko 500 dece rasporedjenih na 10 terena, a takmičenje je organizovano u 6 kategorija (2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 i mladji).

„Nas klub je nastupio u 4 kategorije. Iako oslabljeni, nekompletni, uspeli smo da osvojimo medalje i ovog puta i to u 3 kategorije, od ukupno 4 u koliko smo nastupili: 2009. godište osvojili su srebro, 2012. zlato i 2013. godište bronzu“, izjavio je trener Davor Karakašević.