KK „ Feniks“ je za sezonu 2023/24 u takmičenje Košarkaškog saveza Vojvodine  prijavio šest takmičarskih selekcija: kadete 2008. godište, pionire 2009. godište , pionire 2010. godište , mlađe pionire 2011. godište , mlađe pionire 2012. godište i minibasket 2014-15. godište .

Prvog vikenda su nastupile četiri selekcije . Prvo su igrali pioniri 2009. Oni su gostovali u Bačkoj Topoli . Uvek prva zvanična utakmica predstavlja malo više opterećenja , tako je bilo i ovog puta. Feniks je stratovao malo bolje i koncentrisanije , ali su domaćini sve vreme držali priključak. Ipak Feniks posle prvog dela vodi sa 20:15. Domaćini bolje kreću u drugi period i uspevaju da izjednače rezultat , ali Feniks ponovo uspeva da popravi igru pa se samim tim i prednost vraća na stranu Feniksa i do poluvremena povećavaju prednost na 45:31. Ponovo domaćini imaju bolji početak perioda i uspevaju da smanje prednost , ali je to bilo kratkog daha . Feniks vrlo brzo vraća razliku i ovaj deo se završava rezultatom 63:63. U poslednjem periodu gostujući igrači kontrolišu ritam utakmice i uspevaju da povećaju prednost na konačnih 83:63.

Drugu utakmicu su igrali mlađi pioniri 2011. Oni su gostovali u Vrbasu . Ekipa koja je predhodne dve godine dominirala u takmičenju i za sad je bez poraza , bila je favorit i u ovom meču . I to je opravdala. Od samog početka Feniks dobrom igrom stvara prednost i kontroliše rezultat , pa prvi deo završava sa prednošću od 15:8. I u drugom periodu se igra isto , igrači gostiju kontrolišu i igru i samim tim i rezulztat koji na kraju poluvremena glasi 31:14. Nastavak donosi potpunu kontrolu Feniksa i povećavanje prednosti do velikih 48:24. Tek u poslednjem periodu dolazi do manjeg opuštanja i domaćini uspevaju da smanje prednost na konačnih 61:45.

Treću utakmicu su igrali pioniri 2010. godište . Oni su dočekali ekipu KK „ Vrbas“. Susret dve podjednake ekipe je protekao u velikoj borbi i neizvesnoj utakmici . Ovu utakmicu su bolje počeli igrači domaće ekipe . Posle prvog perioda su vodili sa 20:11. Gosti su bolje zaigrali u drugom periodu i uspevaju da smanje prednost na samo poen zaostatka 27:26. U trećem delu Feniks ponovo bolje igra i povećava prednost 48:40. ali se gosti nisu predavali i u poslednja dva minuta se ulazi sa nerešenim rezultatom . Feniks je uspevao da poveda , ali su gosti uvek uspevali da izjednače . Na pet sekundi do kraja Feniks ima dva slobodna bacanja od kojih uspeva da iskoristi jedno i pobeđuju rezultatom 58:57.

Poslednju utakmicu su igrali 2012-13. Oni su takođe dočekali ekipu KK „ Vrbas“. U ovoj utakmici su gosti od samog početka pokazali da su bolji i pobedili su rezultatom 69:14.