Prošlog vikenda Feniks je nastupio sa dve ekipe u takmičenjima Košarkaškog Saveza Vojvodine.

Najmlađa ekipa 2013. i mlađi su igrali U Novom Sadu protiv ekipe KK „LD“ iz Novog Sada. U ovoj utakmici su se bolje snašli domaćini koji su u prvom poluvremenu stekli prednost od 13:2. Iako su u drugom delu igrači Feniksa pokušavali da uhvate priključak razlika je bila velika i domaćini zasluženo pobeđuju sa 24:15.

Generacija 2011. i mlađi  dočekali su  ekipu KK „ Topola“ iz Bačke Topole. Samo u prva dva ili tri minuta ovog meča gosti uspeli da pruže otpor . Posle je Feniks preuzeo kontrolu i do prvog odmora imao prednost od 9:4. U drugom delu su odigrali prefektnu odbranu pa su povećali prednost na 25:4. I već tada su rešili pitanje pobednika na ovom meču. U drugom delu su rutinski odradili meč do kraja povećavajući prednost do konačnih i ubedljivih 45:11.