KK „ Feniks“  predhodnog vikenda  nastupio  je sa dve svoje selekcije u takmičenjima KSV.

Prvo su igrali kadeti 2008-09. godište , oni su igrali u Vrbasu protiv istoimene ekipe.

Feniks je dobro počeo ovu utakmicu i u prvih nekoliko minuta imao minimalnu prednost , ali su  domaćini u drugom delu prvog perioda pogodili četiri trojke i preokrenuli rezultat i poveli su sa 25:17.

Početkom drugog perioda domaćini stiču najveću razliku od jedanaest poena. Posle toga igrači Feniksa počinju da igraju bolje u odbrani i koncentrisanije u napad i do kraja ovog dela košem u poslednjem trenutku uspevaju da izjednače na 41:41.

Već na početku trećeg dela gosti stiču prednost od pet poena , ali i ulaze u problem sa ličnim greškama koje domaćini koriste i do kraja ovog dela utakmicu ponovo uvode u egal 56:56.

Poslednji period počinje ponovnim vodstvom Feniksa , najviše od pet poena . Do polovine ovog dela iz igre ispadaju četiri igrača sa pet ličnih , što Feniks dovodi do veoma teške situacije. Velikom borbenošću i željom ipak uspevaju da zasluže malo i sreća da ih pogleda i na kraju pobeđuju sa 74:76.

Drugu utakmicu su igrali pioniri 2009-10. godište , ova ekipa je dočekala ekipu iz Nove Pazove.

Feniks je odlično počeo ovu utakmicu i vrlo brzo su poveli sa desetak poena prednosti. Gosti su bili vrlo uporni i nisu odustajali ni za momenat pa do kraja uspevaju da uhvate priključak na 29:23.

Velika borba se vodila u nastavku meča razlika je bila konstantna za Feniks do poslednjeg minuta kad gosti pogađaju dve trojke i preokreću prednost na 42:43.

Već na početku trećeg perioda Feniks ponovo prelazi u vodstvo , ali razlika nije prelazila četiri poena , pa je rezultat na kraju ovog perioda glasio 62:60.

Feniks stiče prednost od šest poena na početku , ali posle toga pravi nekiliko propusta u odbrani koji gosti veoma uspešnio koriste i preokreću rezulatat na 66:71. Velika želja i upornost je nastavljena Feniks vrlo brzo izjednačuje i u poslednjem minutu i preokreće rezultat sigurnim izvođenjem slobdnih bacanja i konačno pobeđuje sa rezultatom 87:82.