Протеклог викенда стартовало је првенство Линглонг Суперлиге Србије у сезони 2020/2021. година. Повратник у суперлигашко такмичење ОФК Бачка из Бачке Паланке гостовала је у првом колу у Шапцу екипи Мачве. Иако су, након успешно спроведених припрема у Бачкој Паланци играчи Бачке у Шабац отпутовали пуни оптимизма, са надом да ће се кући вратити са 3 бода, реалност је другачија. Поготком Божића у 57. минуту, Мачва је решила утакмицу у своју корист, те су сва 3 бода остала у Шапцу. Шеф стручног штаба Бачке Дејан Рађеновић је након утакмице изјавио да су његови играчи одиграли два потпуно различита полувремена. Док је у првом поливремену екипа „плавих“ имала иницијативу у игри и све договорено спроводила у дело, али без завршне реализације, у другом полувремену су домаћини „наплатили“ пропуштене шансе гостију. Божић је у 57 минуту постигао гол и тиме омогућио својој екипи да упише прву победу у новој суперлигашкој сезони. Заслужена победа домаћина, а резултат од 1:0 је реална слика односа на терену, сложила су се оба тренера након утакмице. Већ у среду 5. августа игра се друго коло Линглонг Суперлиге, а Бачка на стадиону „Славко Малетин Вава“ дочекује екипу Спартака из Суботице, која је у првом колу савладала Златибор са 3:0. Утакмица се игра у среду 5. августа са почетком у 19 часова, а као и утакмице првог кола и у другом колу игра се без присуства публике.